czwartek, 22 września 2011

53. Żyjemy i mamy się dobrze :)

Niby jestem na L4, niby powinnam mieć mnóstwo czasu, ale ostatnio tyle się dzieje, że nie nadążam ;) 
Zaczęło się od telefonu z Dziennika Bałtyckiego: - Czy udzieli nam Pani wywiadu?  To ja, że tak, chętnie, w końcu trzeba próbować w życiu nowych rzeczy :) Wywiad się ukazał, prawie rozdaję autografy... ;)
Potem urlop M. i kilka dni na Mazurach. Po Trójmieście to jednak spory szok dla organizmu - cisza, spokój i wszędzie można dojść na piechotę... Trochę odpoczęłam.
Powrót do Trójmiasta rozpoczął się wizytą u dentysty :/ Ząb do kanałowego leczenia. Pan Syn chyba też nie lubi tych klimatów...

W sprawach robótek mogłoby być lepiej - plany (jak zwykle) wielkie, z realizacją gorzej! Widząc swój coraz szybciej rosnący brzuch, postanowiłam zrobić w pierwszej kolejności coś dla siebie. Powstała szydełkowa tuniczka w kolorze malinowym. Oto jej fragment:


Cała się jeszcze sesji nie doczekała, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni i będę mogła zaprezentować Wam nie tylko ją, ale również mojego Lokatora pod nią.

Teraz przed nami kolejny wyjazd (nie jeździliśmy latem, więc nadrabiamy zaległości) - w niedzielę pakujemy walizki i znikamy :) Z okazji pierwszej rocznicy ślubu dostaliśmy w prezencie trzydniowy pobyt w Spa - jedziemy zatem odebrać nasz prezent :)  Odezwę się, jak wrócimy, a tymczasem pozdrawiam i udaję się na wirtualny spacer, bo... dawno już u Was nie byłam.

4 komentarze:

 1. Czyżbyście też byli wrześniowi?:D My też pierwsza teraz mieliśmy;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo jestem ciekawa tej tuniki :)Miłego wyjazdu życzę :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Emi, ślub braliśmy 11.09.2010.

  Justyno, dziękuję! Tunikę na pewno pokażę, może na wyjeździe będzie chwila na sesję w nowej tunice?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pokaż koniecznie, bo wygląda ciekawie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń